WŁOCHY ZA KIEROWNICĄ FERRARI
WYJAZDY DO MUZEUM I FABRYK MOTORYZACJI
JAZDA FERRARI PO TORZE I JAZDA FERRARI W MARANELLO
WYJAZDY NA F 1 MONZA

Zapraszamy na wyjazdy do Doliny Motoryzacji gdzie swoją siedzibę mają kultowe marki motoryzacyjne Ferrari, Lamborghini, Maserati, Pagani i Ducati. Zachęcamy do wyjazdu do Muzeum i Fabryki Ferrari w Maranello oraz do skorzystania z niepowtarzalnej i przystępnej cenowo możliwości poprowadzenia Ferrari i Lamborghini włoskimi serpentynami oraz na profesjonalnym torze wyścigowym. Odkryj Włochy za kierownicą Ferrari!
Oferta całoroczna!
Zapraszamy!
WYCIECZKA DO MUZEUM/FABRYKI FERRARI-DUCATI-LAMBORGHINI-MASERATI-PAGANI

Zakwaterowanie w Bolonii, wycieczka do Doliny Motoryzacji (m.in. Muzeum i Fabryka Ferrari), zwiedzanie Fabryki sera Parmezan z degustacją, jazda Ferrari i/lub Lamborghini.

ZADAJ PYTANIE

JAZDA FERRARI W MARANELLO TEST DRIVE Z INSTRUKTOREM

Przejażdżka Ferrari i/lub Lamborghini (kilkanaście modeli do wyboru). Jazda pod okiem profesjonalnego instruktora zespołu Ferrari. Tylko u nas pamiątkowe zdjęcie oraz film DVD z jazdy zarejestrowany kamerą OnBoard!

ZADAJ PYTANIE

JAZDA FERRARI PO TORZE WYŚCIGOWYM

Profesjonalne przejazdy Ferrari po włoskim torze wyścigowym w atrakcyjnych cenach! Zakupując przejazd po torze tylko u nas otrzymujesz BEZPŁATNĄ JAZDĘ FERRARI na trasie Maranello – Tor Wyścigowy – Maranello! Wysoki poziom świadczonej usługi oraz bezpieczeństwo gwarantowane!

ZADAJ PYTANIE

WYJAZDY NA F1 MONZA

Sprzedaż biletów na Formułę 1 w Monza oraz wyjazdy na tor w Monza (przejazd trasą F1, wejście do strefy zarezerwowanej dla obsługi F1). Atrakcyjne taryfy biletów i programy pobytu w przystępnych cenach.

ZADAJ PYTANIE

BILETY DO MUZEUM I FABRYKA FERRARI, LAMBORGHINI, DUCATI, na F1 MONZA

Rezerwacja biletów wstępu do Muzeów i Fabryk Motoryzacji w atrakcyjnych cenach w formie pojedynczych wejść oraz korzystnych pakietów. Rezerwacje indywidualne i grupowe.

ZADAJ PYTANIE