SARDYNIA

Określenie Sardynii mianem Wyspy Skarbów wydaje się być bardzo trafne. Jak żadna inna wyspa w basenie Morza Śródziemnego, Sardynia jest miejscem, które zachwyci nawet najbardziej wymagającego turystę. Sardynia to wyspa ogromnych bogactw naturalnych, kulturowych i szerokiej gamy możliwośći aktywnego wypoczynku. Ciepłe morze z wodą koloru szmaragdu, piękne piaszczyste i kameralne plaże, góry, rzeki, wodospady, jaskinie, rafa koralowa oraz zachwycająca fauna i flora to tylko niektóre z atrakcji Sardynii. Wyśmienita kuchnia Sardynii na czele z pastą, doskonałej jakości mięsem i serami zachwyci amatorów dobrej włoskiej regionalnej kuchni. Sardynia to wyspa słońca! Nawet zimową porą temperatury utrzymuja się w granicach kilkunastu stopni.
W tym roku polecamy Państwu szczególnie wybrzeże południowe, połódniowo-zachodnie (Cagliari) oraz północno-wschodnie (Olbia). Wybrane przez nas regiony Sardynii są łatwo dostepne komunikacyjnie. Oferujemy bezpośrednie przeloty z Polski na lotnisko w Cagliari i w Olbii. Dla tych, którzy nie lubią długich transferów polecamy wypoczynek w obiektach znajdujących się przy wspaniałych plażach znajdujących się promieniu maksymalnie 50km. od miasta przylotu. Tym, którzy chcieliby zwiedzić całą wyspę lub jej część polecamy wynajęcie auta na czas pobytu i obiecujemy przygotować bezpłatnie wspaniałą trasę objazdową. Współpracujemy bezpośrednio z lokalnymi organizatorami aktywnego wypoczynku. Mamy bardzo wiele do zaproponowania miłośnikom trekkingu, mountain bike, sportów wodnych, wspinaczki skałkowej, spereologii, wypraw kajakowych i jazdy konnej i in.
Naszą bazę noclegową stanowią hotele każdej kategorii (Bed & Breakfast, hotele 3-5*) oraz gospodarstwa agroturystyczne i apartamenty. Ze wszystkimi obiektami bazy noclegowej oraz organizatorami lokalnymi współpracujemy bezpośrenio. Zdecydowaną większość miejsc i obiektów odwiedziliśmy osobiście i przekonaliśmy się o adekwatnym standardzie i ich niewątpliwym uroku.

Ładowanie obrazka...