HORSE COUNTRY RESORT & SPA 4****
Zachodnia Sardynia/Arborea
Wylot Kraków – Cagliari (pobyty piątek-piątek lub piątek-wtorek)

Położenie: Zajmujący powierzchnię 23 ha ośrodek Horse Country Resort & Spa jest pięknie położonym i zadbanym kompleksem jeździeckim, znajdującym się na zachodnim wybrzeżu Sardynii w pobliżu miasta Oristano,ok. 80km od lotniska w Cagliari. Ośrodek usytułowany jest w samym środku niewielkiego lasu piniowego, w pobliżu piaszczystej plaży będącej ekosystemem dla różowych flamingów oraz innych, rzadkich gatunków zwierząt podlegających ochronie. Od wielu lat ośrodek stanowi centrum jeździectwa i wypoczynku zarówno dla wykwalifikowanych jeźdźców jak i mniej doświadczonych miłośników jazdy konnej.
Do dyspozycji gości: Blisko 1000 miejsc noclegowych, na które składa się 315 pokoi oraz 58 domków, recepcja czynna całą dobę, pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych, 4 restauracje, 4 bary, basen, kryte stajnie, tory wyścigowe oraz areny sportowe wraz z wyposażeniem niezbędnym do jazdy konnej, amfiteatr, sala konferencyjna na 1000 osób, Wellness Center specjalizujące się w talasoterapii, wi-fi w holu, bezpłatny parking, pralnia. W miesiącach letnich dostępny jest także: Mini Klub (od 5 do 11 lat) i Junior Klub (od 12 do 17 lat), sprzęt i zaplecze sportowe.
Pokoje: Wszystkie pokoje urządzone są w urokliwym stylu, łączącym użyteczność z tradycyjnym, prostym wystrojem charakterystycznym dla Sardynii. Pokoje posiadają łazienkę, suszarkę do włosów, telefon, telewizję kablową i /lub telewizję satelitarną, sejf (w pokoju lub w recepcji), klimatyzację i minibar. Pokoje dostępne w opcji standard dla 2-3 osób, superior dla 2-4 osób, Junior Suite dla 2-4 osób. Domki 1 i 2- pokojowe dla 2-4 osób urządzone w stylu Western lub Old English.
Wyżywienie: HB lub FB+. Cztery restauracje należące do Horse Country oferują szeroką gamę potraw typowych dla Sardynii i Włoch oraz dania kuchni międzynarodowej.
Karta klubowa: Bezpłatna dla klientów Di Dea Travel zapewniająca korzystanie z basenu, leżaków na plaży, parasoli, Mini Klubu i Junior Klubu, rowerów wodnych, kajaków, łódek oraz animacji - strzelanie z łuku, tenis, taniec i in.
Sport i rekreacja: 2 baseny, kort do tenisa, boisko do mini piłki nożnej, stoły do ping-ponga, arena do łucznictwa, plaża wyposażona w leżaki i parasole (w miesiącach letnich), sprzęt do windsurfingu, nart wodnych, kajaki, małe łódki, wypożyczalnia rowerów (trasy rowerowe na przestrzeni 50 km). W sezonie letnim animacje (gry, konkurencje, spektakle w amfiteatrze na otwartym powietrzu). Do dyspozycji gości jest także ponad 50 koni różnych ras oraz wiele programów rekreacyjnych z udziałem wykwalifikowanych instruktorów jeździectwa i przewodników m.in.:
- indywidualne i grupowe zajęcia jazdy konnej
- Ponylandia dla najmłodszych;
- W siodle i stajni od A do Z;
- Spacery konne na łonie natury w lesie i po plaży;
- Horse trekking po niezwykłych zakątkach Sardynii;
- Wyprawy w poszukiwaniu różowych flamingów;
- Terapia konna ... koń - więcej niż przyjaciel;
Zdrowie: Centrum Welness obejmuje m.in. Poseidonya Spa specjalizujące się w talasoterapii (forma terapii, wykorzystująca morski klimat, morską wodę, muł, glony, piasek, wodorosty, błoto, a także inne substancje pochodzące z morza jako czynnik terapeutyczny) i alergoterapii. Baseny otwarte i kryte, łaźnia turecka, bio-sauna, kabiny do masaży. Terapie oparte są na bazie naturalnych, regionalnych produktów leczniczych.

Przelot z innych miast Polski: Istnieje możliwość przelotu do Cagliari z innych miast Polski niż Kraków z jedną przesiadką. Szczegóły u Organizatora Di Dea Travel.
UWAGA! Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia przez Organizatora.
Naszym zdaniem: miejsce o niepowtarzalnej atmosferze, idealne dla rodzin z dziećmi, miłośników jazdy konnej, doskonały pomysł na romantyczne wczasy we dwoje.