Tu podaj tekst alternatywny
RESTAURACJE DLA GRUP – VOUCHERY NA POSIŁKI

Zapraszamy polskie grupy do restauracji, tawern, osterii, pizzerii i trattorii we Włoszech, Francji i pozostałych krajach Europy. Mamy w ofercie kilkadziesiąt miejsc gdzie polskie grupy mogą zjeść smaczny i niedrogi posiłek. Restauracje znajdują się w miastcach turystycznych całej Europy, w poblizu atrakcji turystycznych oraz na trasach wycieczek objazdowych w całej Europie. We wszystkich restauracjach mamy gotowe zestawy menu do wyboru przez grupy (kuchnia lokalna, regionalna lub zbliżona do polskiej). Restauracje dokładnie wiedzą i rozumieją czego oczekują nasi turyści i potrafią zaspokoich potrzeby kulinarne podróżujących Polaków. O to dbamy! Zestawy posiłków vege, gluten free, vegan i in.


POSIŁKI DLA GRUP TURYSTYCZNYCH - CO MOŻNA ZAMÓWIĆ?:
- ŚNIADANIA (szczególnie polecane przy grupach lotniczych i wczesnych przylotach a także dla grup, które mają przejazdy nocne i o świcie przyjeżdżają do celu aby rozpocząć program zwiedzania
- OBIADY (w każdym mieście minimum 3 restauracje obsługujące nasze grupy, przestronna sala, toaleta, posiłek gotowy na przyjście grupy)
- LEKKI LUNCH (coś na mniejszy apetyt, kilka zestawów lunchowych do wyboru)
- LUNCH BOX (pakiet lunchowy na wynos, często samawiany przez grupy szkolne i grupy dorosłych, które z uwagi na ograniczony czas nie mogą skorzystać z restauracji ale mają zapewniony przez Organizatora posiłek w ciągu dnia)
- KOLACJE (posiłki w tradycyjnych restauracjach, różnorodne i sprawdzone menu, klimatyczne miejsca, godziny wydawania kolacji bardzo wygodne 17:00-22:30, szczególnie polecane grupom, które przypuszczają, że nie zdążą na kolacje do hotelu).

POSIŁKI DLA GRUP INCENTIVE - SPRAWDZONE MIEJSCA I MENU:
Zapraszamy do współpracy agencje i biura incentive. Obsługujemy rezerwacje posiłków dla grup typu incentive (wyselekcjonowane i niebanalne restauracje, regionalne menu w doskonałej oprawie, wina i alkohole wysokiej klasy). Na stałę współpracują z nami szanowane i wyjątkowe miejsca o niebanalnej kuchni.

COOKING SHOW, COOKING CLASS, PIZZA CLASS, GELATO CLASS, POLOWANIE NA TRUFLE, ZBIORY OLIWEK, WINOBRANIE, WYTWÓRNIA MAKARONU:
Realizujemy dla grup (dużych i małych) pokazy gotowania (w restauracjach, agroturystyce, na statkach wycieczkowych oraz warsztaty robienia pizzy, pasty, lodów we Włoszech a także udział w polowaniu an trufle, udział czynny w zbiorze oliwek i produkcji oliwy, udział w winobraniu, udział w lokalnych świętach włoskich (sagre).

GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ NASZE RESTAURACJE?:
- WŁOCHY - Alberobello, Amalfi, Anagni, Ancona, Anzio, Arezzo, Ariccia, Asyż, Bari, Bergamo, Bolonia, Brescia, Bolzano, Capri, Caserta, Cassino, Castel Gandolfo, Castellina in Chianti, Catania, Civita Vecchia, Como, Cremona, Elba, Ferrara, Florencja, Fiuggi, Genua, Gubbio, Lucca, Maiori, Matera, Messina, Mediolan, Modena, Monte Sant' Angelo, Montecatini Terme, Neapol, Orvieto, Ostia, Padwa, Paestum, Palermo, Peruggia, Pisa, Polignano a Mare, Pompeje, Portofino, Positano, Rzym, Rimini, Rawenna, Salerno, San Gimignano, San Giovanni Rotondo, San Marino, Rieti, Rocca di Papa, Syrakuzy, Sirmione, Sorrento, Tivoli, Turyn, Triest, Tarvisio, Wenecja, Werona, Watykan, Udine
- HISZPANIA - Barcelona, Madryt
- FRANCJA - Avinion, Marsylia, Paryż, Nicea
- SZKOCJA - Edyngurg
- AUSTRIA - Insbruk, Wiedeń
- PORTUGALIA - Lizbona,
- CZECHY - Mikulov, Praga, Brno, Hodonin
- NIEMCY - Monachium.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?:
- prześlij nam zgłoszenie (data, lokalizacja, jaki posiłek, ilość Uczestników + ilośc obsługi (pilot, kierowcy, przewodnik itp), budżet posiłek/osoba
- otrzymasz ropozycję restauracji i propozycję menu we wskazanym budzecie - wybierasz menu (spośród kilku sprawdzonych zestawów, także vege, vegan, gluten free) i potwierdzasz godzinę, datę i ilośc osób - dokonujesz przedpłaty na kilka dni przed usługą - otrzymujesz od nas voucher na posiłek dla grupy - do wydruku i okazania w restauracji - zamówione posiłki są gotowe na czas, grupa przychodzi do restauracji i nie musi czekać na przygotowanie posiłku - każdy dostaje taką samą ilość posiłku (nie ma kłopotu z lepszym i gorszym lub nie trafionym zamówieniem - brak dodatkowych kosztów na miejscu (za tzw. coperto, serwis lub napiwki) - otrzymuesz od nas fakturę za każdą opłaconą usługę