REJSY WYCIECZKOWE - MORZE ŚRÓDZIEMNE – WŁOCHY


Rejsy po Morzu Śródziemnym statkami linii MSC Cruises to niepowtarzalna okazja do komfortowego wypoczynku i zwiedzania najpiękniejszych miast Włoch i Europy. Nocami statek pokonuje tysiące mil morskich a w ciągu dnia cumuje w jednym z kilku miast portowych. Flota MSC posiada kilkanaście pokładów oraz ponad tysiąc kajut o różnym standardzie. Zabiera na pokład ponad 3 tysiące pasażerów, o których dba ok. 2000 pracowników obsługi. Projektanci statku postarali się, żeby na każdym kroku dało się zauważyć włoski styl wnętrz. Nazwy pokładów poświęcone są włoskim poetom takim jak: Dante, d’Annunzio, Petrarca.
Na każdym ze statków znajduje się kilka restauracji, kawiarnie i kluby. Można oglądnąć film w kinie pod gwiazdami, zobaczyć spektakl teatralny lub musical. Nie brakuje również koncertów i show w różnych wydaniach w pięciu językach: po angielsku, niemiecku, włosku, francusku i hiszpańsku. Można również spróbować szczęścia w kasynie. Wyczerpani zwiedzaniem i atrakcjami goście mogą się zrelaksować w Centrum SPA lub potrenować kondycję w centrum sportowym.
Dużym wydarzeniem jest wieczór kapitański, czyli uroczysta gala podczas której obowiązują stroje wieczorowe, restauracje serwują najbardziej wyszukane dania a kapitan stara się przywitać z każdym z pasażerów osobno.
W sprawie pełnej oferty rejsów prosimy o kontakt z biurem: e-mail: info@italiadlagrup.pl

Ładownie obrazka...
WŁOCHY - FRANCJA - HISZPANIA - MALTA
Port wypłynięcia: Trapani/Civitavecchia
Statek: MSC LIRICA
ZADAJ PYTANIE


Ładownie obrazka...
WŁOCHY - TUNEZJA - HISZPANIA - FRANCJA
Port wypłynięcia: Genova
Statek: MSC MUSICA
ZADAJ PYTANIE


Ładownie obrazka...
WŁOCHY - GRECJA - CZARNOGÓRA - CHORWACJA
Port wypłynięcia: Venezia
Statek: MSC ARMONIA
ZADAJ PYTANIE


Ładownie obrazka...
WŁOCHY - MONACO
Port wypłynięcia: Genova
Statek: MSC MUSICA
ZADAJ PYTANIE


Ładownie obrazka...
PROMY WE WŁOSZECH
Tanie połączenia promowe: Sardynia, Sycylia, Capri, Elba i in.
ZADAJ PYTANIE