O NAS

DOLCE VITA (przed 2018 r. zarejestrowana pod nazwą Di Dea Travel) jest firmą związaną z branżą turystyczną od kilkunastu lat. Aktywność firmy związana jest z trzema głównymi filarami działalności:

1. ORGANIZACJA WYCIECZEK I WYJAZDÓW DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH
Firma zajmuje się kompleksową obsługą wycieczek dla grup zorganizowanych. Realizujemy wyjazdy na terenie Polski i Europy. W naszej ofercie znajdują się wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla firm i seniorów, oraz pielgrzymki. Współpracujemy z najsolidniejszymi hotelami, ośrodkami i pensjonatami, dlatego nasze wyprawy są zawsze udane. Dzięki doświadczeniu i kompetencjom zawodowym nie potrzebujemy korzystać z pośredników. Gwarantujemy w ten sposób bezpieczeństwo i pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z założonym programem i według ustalonej ceny. Oferujemy podróże autokarowe, samolotowe a zdarza się także, że rejsy statkami. Firma posiada wszystkie wymagane zezwolenia na prowadzenie działalności Biura Turystycznego - Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki woj. Mazowieckiego (nr. 13070), Gwarancję Turystyczną (ERV) oraz Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Dział Organizacji Wycieczek:
DOLCE VITA info@dolcevitatravel.pl

2. USŁUGI DLA GRUP I TOUROPERATORÓW – KONTRAHENT WŁOCHY I FRANCJA
Firma jest Kontrahentem na Włochy i Francję. Zajmuje się rezerwacją usług związanych z pobytem grup we Włoszech i Francji. Świadczymy rezerwacje dla biur podróży, tour operatorów, szkół oraz innych podmiotów organizujących wyjazdy do Włoch i Francji. Obsługujemy rezerwacje: hoteli, transportu, restauracji, przewodników, tłumaczy, biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne, atrakcji dla grup i innych usług związanych z programem pobytu we Włoszech.

Współpracujemy bezpośrednio z dostawcami usług w całych Włoszech i we Francji (łącznie z wyspami). Dzięki kompetencjom, doświadczeniu i znajomości rynku włoskiego i francuskiego z roku na rok pozyskujemy coraz więcej partnerów za granicą i nowych Klientów w Polsce.

Na zlecenei Klienta rezerwujemy:
- hotele dla grup w całych Włoszech i Francji – oferta całoroczna
- hotele i apartamenty dla grup w Alpach i Dolomitach – sezon Zima
- miejsca na szkolenia, konferencje, eventy, spotkania biznesowe
- obiekty sportowe i rekreacyjne
- transport autokarowy, mini busy, promy i statki wycieczkowe
- restauracje i degustacje dla grup
- bilety do muzeów, parków rozrywki, na wydarzenia sportowe i kulturalne (mecze, koncerty, wystawy, show i in.)
- przewodników lokalnych, tłumaczy i pilotów
- zestawy słuchawkowe tour guide w konkurencyjnych cenach!

Dział Rezerwacji Usług dla Grup i Touroperatorów:
ITALIA DLA GRUP: info@italiadlagrup.pl
FRANCJA DLA GRUP: info@francjadlagrup.pl

3. BIURO PODRÓŻY – SPRZEDAŻ WYCIECZEK i OBSŁUGA REZERWACJI INDYWIDUALNYCH
Firma zajmuje się sprzedażą wycieczek dla osób indywidualnych. Posiadamy w ofercie wycieczki wszystkich Touroperatorów, z którymi współpracujemy. Chcesz dołączyć do grupy jadącej na wycieczkę? Skontaktuj się z nami.

Dział Obsługi Rezerwacji Indywidualnych:
info@dolcevitatravel.pl

Zapraszamy!


AKTUALNOŚCI I OFERTY: