APENIŃSKI KALEJDOSKOP
WIEDEŃ-CHIANCIANO TERME-MONTE CASSINO-POMPEJE-CAPRI-RZYM-WATYKAN-FLORENCJA-WENECJA-TARVISIO 8 DNI

Ramowy program imprezy:
1DZIEŃ - Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju wg rozkładu. Przejazd do hotelu w okolicach Wiednia, zakwaterowanie i nocleg.
2DZIEŃ - Śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd do Włoch. Przyjazd do hotelu w ok. Chianciano Terme, kolacja (fakultatywnie), nocleg.
3DZIEŃ - Śniadanie. Przejazd na Monte Cassino - klasztor i polski cmentarz wojskowy. Przejazd do Pompejów - zwiedzanie wykopalisk antycznego miasta, zasypanego podczas wybuchu Wezuwiusza w I w.n.e. Przejazd do hotelu na Płw. Sorrentyńskim, kolacja (fakultatywnie), nocleg.
4DZIEŃ - Śniadanie. Podróż promem na Capri, wyspę położoną w Zatoce Neapolitańskiej, słynącą z pięknych widoków. Przejazd do hotelu w ok. Rzymu, kolacja (fakultatywnie), nocleg.
5DZIEŃ - Śniadanie. Przejazd do Rzymu i zwiedzanie miasta, m.in. Muzea Watykańskie, Plac i Bazylika Św. Piotra, Plac Wenecki, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum, Łuk Konstantyna. Powrót do hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg.
6DZIEŃ - Śniadanie. Przejazd do Watykanu - udział w Audiencji Generalnej u Ojca Świętego (jeżeli jest w Rzymie). Zwiedzanie Rzymu, m.in. Piazza Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac i Schody Hiszpańskie. Powrót do hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg.
7DZIEŃ - Śniadanie. Przejazd do Florencji i zwiedzanie miasta, m.in.Kościół Santa Croce, Palazzo Vecchio, Most Złotników, Piazza del Duomo, Katedra, Baptysterium. Przejazd do hotelu w okolicy Padwy, zakwaterowanie, kolacja (fakultatywnie), nocleg.
8DZIEŃ - Śniadanie. Przejazd do Wenecji, rejs wodnymi drogami Wenecji - Pałac Dożów (z zewnątrz) z Mostem Westchnień, Plac i Bazylika Św. Marka, Ponte Rialto. Czas wolny. Przejazd do hotelu w Tarvisio, kolacja(fakultatywnie), nocleg.
9DZIEŃ - Śniadanie. Przejazd do Polski. Powrót do poszczególnych miejscowości.
Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.