OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Jeśli chcesz dokonać szybkiej, samodzielnej rezerwacji pojedynczej usługi, skorzystaj z wyszukiwarek umieszczonych w górnej części strony (HOTELE, PRZELOTY, SAMOCHODY). Jeśli chcesz zakupić gotową wycieczkę dopasowaną do Twoich oczekiwań – prosimy o kontakt. Na stronie prezentujemy tylko niektóre usługi. Skontaktuj się z nami aby otrzymać najlepszą ofertę w najniższej cenie!

TOSKANIA + REJS NA ELBĘ + DEGUSTACJA W WINNICY W CHIANTI
Wypoczynek w hotelu lub apartamencie na wybrzeżu Toskanii. Rejs na wyspę Elbę. Oferta na dojazd własny lub z przelotem do Toskanii. Kilkadziesiąt hoteli i apartamentów na wybrzeżu Toskanii. Skontaktuj się z nami aby poznać najlepsze oferty do Toskanii.

SZCZEGÓŁY

SARDYNIA

Oferta kilkudziesięciu hoteli i apartamentów na Sardynii w najniższych cenach. Skorzystaj z wyszukiwarki hoteli i przelotów umieszczonym w górnej części strony lub napisz do nas aby uzyskać najniższe ceny za pobyt na Sardynii. Oferta na dojazd własny lub z przelotem do Olbii, Cagliari lub Alghero. W sprawie dostępnych wycieczek objazdowych na Sardynii prosimy o kontakt.

SZCZEGÓŁY

SYCYLIA

Oferta kilkudziesięciu hoteli i apartamentów na Sycylii w najniższych cenach. Skorzystaj z wyszukiwarki hoteli i przelotów umieszczonym w górnej części strony lub napisz do nas aby uzyskać najniższe ceny za pobyt na Sycylii. Oferta na dojazd własny lub z przelotem do Katanii, Palermo lub Trapani. W sprawie dostępnych wycieczek objazdowych na Sycylii prosimy o kontakt.


SZCZEGÓŁY

TOSKANIA

Oferta kilkudziesięciu hoteli, apartamentów i willi w Toskanii. Wycieczki do Toskanii i wyjazdy wakacyjne do Toskanii. Oferty z przelotem, autokarem i na dojazd własny. Wyjazdy do winnic w Chianti.

SZCZEGÓŁY

ADRIATYK

Oferta kilkuset hoteli i apartamentów nad wybrzeżem Adriatyku. Skorzystaj z wyszukiwarki hoteli umieszonej w górnej części strony lub napisz do nas by skorzystać ze zniżek na znalezione i inne dostępne hotele. Hotele i apartamenty w Rimini, Cattolica, Riccione, Cervia, Ravenna, Lido di Jesolo, Bibione, Caorle, Lignano Sabbiadoro i in.

RZYM

Tanie hotele i apartamenty w Rzymie i Watykanie. Najniższe ceny na rynku! Kilkadziesiąt sprawdzonych obiektów na każdą kieszeń. Tanie hotele, apartamnty i mieszkania w Rzymie. Wycieczki do Rzymu – autokarowe i z przelotem.


SZCZEGÓŁY

TURYSTYKA AKTYWNA, SPORTY EKSTREMALNE – WŁOCHY I FRANCJA

Wiemy co, gdzie i jak? Zaufaj nam i przyłącz się do gotowych wyjazdów turystyki aktywnej w grupie lub wybierz samodzielny wyjazd dopasowany do Twoich potrzeb.

SZCZEGÓŁY

FERRARI TOUR

Wyjazdy do Muzeów i Fabryk Motoryzacji Ferrari, Lamborghini, Ducati, Pagani. Najniższe ceny na rynku i autoryzacja w zakresie sprzedaży biletów wstępu do wszystkich Muzeów i Fabryk Motoryzacji we Włoszech. Wyjazdy na prezent. Vouchery na jazdę Ferrari.

SZCZEGÓŁY

MONTE CASSINO

Wycieczki, noclegi dla grup i turystów indywidualnych, zwiedzanie opactwa.


SZCZEGÓŁY

BILETY LOTNICZE

Skorzystaj z wyszukiwarki przelotów umieszczonej w górnej części strony lub napisz do nas aby sprawdzić najniższe taryfy przelotów do Włoch i Francji.


SZCZEGÓŁY

REJSY WYCIECZKOWE - MORZE ŚRÓDZIEMNE – WŁOCHY I FRANCJA

Rejsy po Morzu Śródziemnym statkami linii MSC Cruises


SZCZEGÓŁY