REZERWACJA HOTELI DLA GRUP FRANCJA

Hotele dla grup we Francji. Hotele dla grup na najważniejszych szlakach komunikacyjnych Francji – wszystkie regiony. Hotele w kurortach i miastach turystycznych. Hotele ekonomiczne i o wyższym standardzie. Noclegi dla wycieczek objazdowych oraz dłuższych pobytów grupowych. Hotele dla pielgrzymek, hotele dla grup firmowych, hotele dla kolonii, wczasów dla dorosłych, wycieczek dla rodzin z dziećmi.Hotele dla grup we Francji z wyżywieniem BB, HB i FB.

HOTELE DLA GRUP PARYŻ, LOURDES, LYON, AVINION, MARSYLIA, BORDEUX, STRASBURG
Hotele dla grup we Francji na trasie wycieczek objazdowych, w pobliżu historycznych miast oraz na wybrzeżu Francji. Wyżywienie w restauracjach hotelowych. Atrakcyjne ceny dla grup – dorosłych, młodzieży, wycieczek szkolnych i wycieczek nauczycieli.

HOTELE DLA GRUP KORYSKA
Hotele dla grup objazdowych na Korsyce oraz hotele dla grup z pobytem wypoczynkowym na wybrzeżu Korsyki.

HOTELE DLA GRUP LAZUROWE WYBRZEŻE I PROWANSJA
Hotele dla grup objazdowych na Lazurowym Wybrzeżu oraz hotele dla grup z pobytem wypoczynkowym w okolicy najważniejszych miast Francuskiej Riwiery: Cannes, Nicea, Menton, Antibes, Saint Tropez, Grasse

NOCLEGI DLA PIELGRZYMEK WE FRANCJI
Obiekty noclegowe i hotele dla grup pielgrzymkowych z zapleczem umożliwiającym modlitwę (kaplice, sale spotkań), posiadające przestronne stołówki i wyżywienie na miejscu lub w formie pakietów na wynos.

HOTELE NA KOLONIE I NA CAMPY MŁODZIEŻOWE WE FRANCJI
Hotele z zapleczem rekreacyjno-sportowym umożliwiającym przebieg kolonii tematycznych i wypoczynkowych we Francji.

ZIMA – HOTELE I APARTAMENTY DLA GRUP FRANCJA (Alpy)

REZERWACJA POLSKICH PRZEWODNIKÓW WE FRANCJI

REZERWACJA BILETÓW WSTĘPU DLA GRUP – FRANCJA

ZADAJ PYTANIE