REZERWACJE HOTELI DLA GRUP FRANCJA

Hotele dla grup we Francji. Jesteśmy znanym i sprawdzonym Kontrachentem na kierunku Francja. Z naszych usług korzystają biura podróży, szkoły, parafie oraz inne firmy i instytucje organizujące wyjazdy do Francji. Co roku w naszych hotelach we Francji nocuje i spożywa posiłki kilkdziesiąt polskich grup. Wszystkie hotele są nam dobrze znane i zostały sprawdzone pod względem zgodności z ofertą. Naszą ofertę stanowi kilkadziesiąt hoteli w całej Francji: Hotele dla grup na najważniejszych szlakach komunikacyjnych Francji – wszystkie regiony. Hotele w kurortach i miastach turystycznych. Hotele ekonomiczne i o wyższym standardzie. Noclegi dla wycieczek objazdowych oraz dłuższych pobytów grupowych. Hotele dla pielgrzymek, grup firmowych i incentive, hotele dla kolonii, wczasów dla dorosłych, hotele dla rodzin z dziećmi.!!! NOCLEGI DLA GRUP WE FRANCJI!

CANNES HOTEL 50 m. od piaszczystej plaży LAZUROWE WYBRZEŻE (oferta całoroczna) BB, HB

JUAN LES PINS (ANTIBES) HOTEL 60 m. od piaszczystej plaży LAZUROWE WYBRZEŻE (oferta całoroczna) BB, HB

EZE'HOTEL DLA GRUP LAZUROWE WYBRZEŻE (oferta całoroczna) BB, HB

Hotele dla grup we Francji z wyżywieniem BB, HB i FB.

HOTELE DLA GRUP PARYŻ, LOURDES, LYON, AVINION, MARSYLIA, BORDEUX, STRASBURG
Hotele dla grup we Francji na trasie wycieczek objazdowych, w pobliżu historycznych miast oraz na wybrzeżu Francji. Wyżywienie w restauracjach hotelowych. Atrakcyjne ceny dla grup – dorosłych, młodzieży, wycieczek szkolnych i wycieczek nauczycieli.

HOTELE DLA GRUP KORYSKA
Hotele dla grup objazdowych na Korsyce oraz hotele dla grup z pobytem wypoczynkowym na wybrzeżu Korsyki.

HOTELE DLA GRUP LAZUROWE WYBRZEŻE I PROWANSJA
Hotele dla grup objazdowych na Lazurowym Wybrzeżu oraz hotele dla grup z pobytem wypoczynkowym w okolicy najważniejszych miast Francuskiej Riwiery: Cannes, Nicea, Menton, Antibes, Saint Tropez, Grasse

NOCLEGI DLA PIELGRZYMEK WE FRANCJI
Obiekty noclegowe i hotele dla grup pielgrzymkowych z zapleczem umożliwiającym modlitwę (kaplice, sale spotkań), posiadające przestronne stołówki i wyżywienie na miejscu lub w formie pakietów na wynos.

HOTELE NA KOLONIE I NA CAMPY MŁODZIEŻOWE WE FRANCJI
Hotele z zapleczem rekreacyjno-sportowym umożliwiającym przebieg kolonii tematycznych i wypoczynkowych we Francji.

ZIMA – HOTELE I APARTAMENTY DLA GRUP FRANCJA (Alpy)

REZERWACJA POLSKICH PRZEWODNIKÓW WE FRANCJI

ZADAJ PYTANIE